Parafia pw. Św. Józefa Robotnika w Wołyńcach, Proboszcz - ks. Janusz Stefaniuk Jaśko

Parafia Wołyńce

OVERVIEW

This web site parafiawolynce.pl presently has a traffic ranking of zero (the smaller the better). We have evaluated seven pages inside the web site parafiawolynce.pl and found one website referencing parafiawolynce.pl. I acquired two social communication accounts owned by parafiawolynce.pl.

PARAFIAWOLYNCE.PL RANKINGS

This web site parafiawolynce.pl is seeing varying quantities of traffic all over the year.
Traffic for parafiawolynce.pl

Traffic ranking (by month) for parafiawolynce.pl

Traffic ranking by day of the week for parafiawolynce.pl

JANINA I JAN WIŚNIEWSCY - STRONA GŁÓWNA

php was encoded by the ionCube Encoder for PHP 4 and cannot run under PHP 5. Please ask the provider of the script to provide a version encoded with the ionCube Encoder for either PHP 5.

WHAT DOES PARAFIAWOLYNCE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiawolynce.pl Mobile Screenshot of parafiawolynce.pl Tablet Screenshot of parafiawolynce.pl

PARAFIAWOLYNCE.PL HOST

Our web crawlers revealed that the main page on parafiawolynce.pl took one thousand and seventy-eight milliseconds to download. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider this site not secure.
91.241.27.220

I revealed that parafiawolynce.pl is implementing the Apache/2 server.

TITLE

Parafia Wołyńce

CONTENT

This web site states the following, "O święty Józefie, mniemany Ojcze i Opiekunie Pana i Zbawiciela naszego Jezusa Chrystusa, najmilszy Oblubieńcze Matki Jego, Przeczystej Dziewicy Maryi! Ja, NN." Our analyzers noticed that the web site said " Ciebie obieram sobie dziś i po wszystkie dni mego życia za Patrona, Ojca i Opiekuna i postanawiam mocno głosić i rozszerzać zawsze i wszędzie Twoją chwałę i cześć." The Website also said " Błagam Cię pokornie, racz mnie przyjąć za swego sługę. Święty Józefie, mój najmilszy Opiekunie, w poranek dzisiejszego dnia oddaję się pod Twoją szczególną ."

SIMILAR BUSINESSES

Parafia w Reading Polska Parafia w Reading

Polski kościół w Reading pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa. Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej,. Można tu znaleźć potrzebne informacje o celebracji sakramentów Kościoła, jak i informacje dotyczące życia naszej polskiej społeczności w Reading i okolicach.

strona Polskiej Parafii w Reading UK

Polska Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa w Reading.

Wrzawy - Parafia NMP Królowej Polski

PARAFIA Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Informacje dotyczące życia codziennego parafii. Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W poniedziałek UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Jest to Dzień Świętości Życia. We wtorek po Mszy św. spotkanie z rodzicami klas gimnazjalnych. 9 kwietnia - 15 kwietnia.

Start - Parafia pw. Narodzenia NMP w Wygnanowicach

Niedziela Wielkanocna, z woli samego Pana Jezusa, wyrażonej w objawieniach, jakie miała św. Faustyna, przeżywana jest jako Święto Bożego Miłosierdzia. Wieczorna liturgia Wielkiej Soboty obfituje w znaki i symbole i jest pierwszym momentem ogłoszenia. Liturgia Wielkiego Piątku to rozważanie męki i śmierci Jezusa. Wielki Czwartek to dzień- pamiątka ustanowienia Sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii.

PARAFIA WYSZOBÓR - Wyszobór Parafia - WITAMY!

TUTAJ MOŻESZ ZAMÓWIĆ INTENCJĘ MSZY ŚW.